Hakkımızda

Sektörün kendi branşında 50 yıllık mesleki bilgi ile 16 yıldır sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Değerli Ziyaretçimiz,

Üniforma seçimi komplike bir iştir. Yani sadece ürün fiyatı, hizmet ve ürün kalitesi veya zamanında teslim gibi unsurlardan tek başına birinin ya da birkaçının değerlendirilerek üniforma ve firma seçimi yapılması sizleri can sıkıcı durumlarla karşı karşıya getirebilmektedir.

Uniforms Life  kalite ve müşteri memnuniyetini temel ilke olarak kabul eden ve, uniforma alanında faaliyet gösteren, Fiyat-Kalite-Hizmet unsurlarını optimalize ederek ve bir bütün olarak ele alır.

Sektörün kendi branşında 50 yıllık meslek hayatında deneyimli ve bilgili her ne kadar firma olarak yeni olsa da 20 yılı aşkın süredir, farklı firmalarda usta başı olarak sizlere zaten hizmet vermekteydim.

Uniforms&Life uniforma alanında deneyimli olmanın verdiği hizmet anlayışıyla, 2006 yıldan itibaren de kendi firmamı işletmekteyim. Sizlere hizmet vermekten büyük haz duyacağımı bilmenizi isterim, sizlerinde firmamızı seçmiş olduğunuzdan dolayı hiçbir zaman yanılgıya düşmemiş olmanın huzurunu yaşayacağınızdan eminiz.

Uniforms&Life, portföyündeki ve portföyüne katılacak olan tüm müşterilerinin memnuniyet ve güven duygusunu sürdürme çaba ve iddiasından hiçbir zaman vazgeçmeyecektir.

Saygılarımla
UNIFORMS&LIFE
MUSTAFA YILMAZ YURDAKAL